Sağlıkta Multidisipliner Tanı Tedavi Derneği
M U T A D
KONGRE MERKEZİ

Budan Thermal Hotel & Convention Center / AFYON


TOPLANTI TARİHLERİ

Kongre toplantıları, 15 - 18 Aralık 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

15 Aralık 2022 tarihindeki toplantı başlama saati 14:00, 18 Aralık 2022 Toplantı bitiş saati 12:45 olarak de göz önüne alınarak, kongre konaklamalarının 15  – 18 Aralık 2022 tarihleri için 3 gece olarak yapılması tavsiye edilir.


KONGRE DİLİ

Kongre dili Türkçe’dir.


DAVET MEKTUBU

Kayıt işlemlerini yaptırmış tüm katılımcılara, talep ettikleri takdirde davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup, sadece katılımcıların kurumlarından izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.


KAYIT VE DANIŞMA MASALARI

Kongre merkezi
Budan Thermal Hotel & Convention Center'da kayıt ve danışma masası 15 Aralık 2022 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 15 – 18 Aralık 2022 tarihleri arasında 07:00 – 22:00 saatleri arasında açık kalacaktır. Katılımcılarımız kayıt ve danışma masalarına online ulaşabilecektir. Tüm otellerde misafirlerimiz Organizasyon personeli tarafından karşılanacaktır.

SEKRETERYA HİZMETLERİ

Kongre merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır.


KONGRE ALANI

Kongre alanına Hekim, Konuşmacı ve Kongre görevlisi dışında 3. bir şahsın girmesi kesinlikle yasaktır. Katılımcıların bu konuda titiz davranmaları önemle rica olunur. Kongremiz sunum, döküman ve kongre merkezi Covid-19 tedbirleri kapsamında katılımcıların sağlık güvenliği açısından Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulunun belirlediği çerçevede hazırlanıp katılımcıların kullanımına sunulacaktır.


KATILIM SERTİFİKASI

Kayıtlı tüm katılımcılara “Katılım Sertifikası” verilecektir. Katılımcılar, sertifikalarını kayıt alanından yer alan kiosklardan 18 Aralık 2022 tarihinde saat 12:00’dan itibaren yaka kartlarını Covid -19 tedbirlerine uygunluk çerçevesinde teslim ederek alabileceklerdir.


 
GENEL BİLGİLER